Ivetta Macejková dokáže predpovedať budúcnosť

Ivetta Macejková vo svojej kancelárii
Ivetta Macejková vo svojej kancelárii

Predsedníčka ústavného súdu Ivetta Macejková je podľa zistení Denníka RSS skutočnou a nefalšovanou vešticou. V jej kancelárii sa nachádza tajomná puklina, z ktorej stúpajú záhadné výpary. Po krátkom posedení nad puklinou predsedníčka dokáže veľmi presne odhadnúť budúcnosť.

“Istú dobu som si myslela, že ide o prasknutú kanalizáciu, ale košickí vodári ma ubezpečili, že s tým nemajú nič spoločné. A tak ju odvtedy využívam po vzore Pýthie z gréckych Delf. Nebolo treba ani veľa času, aby som naisto vedela, že novela zákona o ústavnom súde nadobudne platnosť a účinnosť. Tak som podľa toho konala“, vyjadrila sa pre Denník RSS Ivetta Macejková.

Podľa najnovších informácií sa dá očakávať, že vzhľadom na potrebu úspor plánuje vláda nahradiť celé plénum ústavného súdu len jeho predsedníčkou – vešticou.

“Nejaké hlasovanie môže len nepriaznivo ovplyvniť vopred daný beh dejín, ktorý dokážem veľmi presne predpovedať. Tak načo má náš pracujúci ľud živiť až trinásť ústavných sudcov?”, poznamenala na záver Macejková.